Rekonstrukce bytového jádra a koupelny

Provádíme kompletní rekonstrukce všech typů bytových jader, koupelen a WC. V rámci komplexní rekonstrukce bytového jádra a koupelny pro vás zajistíme stavebního i interiérového architekta, odborný stavební dozor a vyřídíme veškerou projektovou dokumentaci. Provedeme všechny potřebné stavební práce související s rekonstrukcí a dodáme veškerý potřebný materiál pro rekonstrukci. 

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra na klíč vám ušetří čas, starosti i peníze. V oblasti rekonstrukce bytových jader se naše firma pohybuje již několik let a pro vaši spokojenost uděláme maximum. Důraz klademe především na vysokou kvalitu odvedené práce, na pečlivý výběr vhodných materiálů a na dodržení smluveného termínu dokončení rekonstrukce. 

Rekonstrukce koupelny 

Přemýšlíte nad rekonstrukcí koupelny? Jsme tu pro vás. Dle vašich potřeb a požadavků jsme schopni zrealizovat kompletní rekonstrukce všech typů koupelen a WC, tj. od zaměření přes dispoziční návrhy, vizualizace, nabídkový rozpočet až po vlastní realizaci. Rekonstruujte s námi a odměnou vám bude jedinečná a funkční koupelna. 

Nezávazná poptávka 

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo na telefonním čísle +420 377 221 183. Využít můžete také náš poptávkový formulář.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.