Rekonstrukce nebytových prostor

V oblasti rekonstrukce nebytových a komerčních prostor se naše společnost pohybuje již několik let. Kompletně zrekonstruujeme interiér i exteriér vašich nebytových prostor. Naše společnost se zabývá rekonstrukcí školek, škol, zdravotnických, sociálních i kulturních zařízení či sportovních areálů. Nový kabát dáme vašim kancelářím, prodejnám, vzorkovnám, skladům a dalším prostorám, která využíváte pro své podnikání. 

Každý projekt je pro nás výzvou a pro vaši spokojenost uděláme maximum. Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi a na kvalitně odvedenou práci. Při rekonstrukci spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými partnery a pečlivě vybíráme vhodné materiály. 

Komplexní rekonstrukce nebytových prostor

V rámci komplexní rekonstrukce nebytových prostor pro vás zajistíme stavebního i interiérového architekta, stavebního inženýra i odborný stavební dozor a vyřídíme veškerou projektovou dokumentaci. Provedeme všechny potřebné stavební práce související s rekonstrukcí - bourací i zednické práce, sádrokartonářské práce, obkladačské, omítkové i malířské práce, provedení rozvodů a elektroinstalace či rekonstrukce topného systému, apod. 

Kontaktujte nás

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře a zaslat nám nezávaznou poptávku na rekonstrukci vašich nebytových prostor. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.