Rekonstrukce rodinných domů

Čas od času se opotřebí každá věc, tedy i rodinný dům. A dříve nebo později bude váš rodinný dům vyžadovat částečnou či celkovou rekonstrukci. Rekonstrukce se provádí především kvůli zvýšení celkové životnosti domu a pro zlepšení kvality bydleníužitných vlastností domu. Zároveň s sebou přináší také výrazné snížení nákladů na vytápění a energie. 

Rekonstrukce rodinného domu od A do Z

Naše společnost nabízí kompletní poradenství i provedení rekonstrukce rodinných domů od A do Z. Všechny své starosti a stres spojený s rekonstrukcí vašeho domů můžete přenechat nám. My vám výměnou za vaši důvěru zajistíme moderní a komfortní bydlení. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a na bezchybně odvedené práci.

Při rekonstrukci vždy spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými firmami, které mají dlouholeté praktické zkušenosti v daném oboru. V závislosti na rozsahu oprav provádíme částečnou nebo celkovou rekonstrukci rodinného domu. V případě potřeby zajistíme také statický posudek či zpracování projektové dokumentace. 

Prohlídka domu 

Ještě před tím, než se pustíme do samotné rekonstrukce vašeho domu, provedeme jeho pečlivou prohlídku. Při prohlídce zjistíme aktuální stav statiky, veškeré izolace či stavebních otvorů domu. Na základě prohlídky a zjištěných informací pak přistupujeme k samotné rekonstrukci domu. 

Samotná rekonstrukce domu 

Rekonstrukce domu je velmi široký pojem, který v sobě skrývá spoustu jednotlivých profesí. Naše společnost v rámci rekonstrukce rodinného domu zajišťuje: 

  • veškeré práce související s rekonstrukcí bytů, jako jsou bourací a zednické práce, sádrokartonářské práce, obkladačské, omítkové i malířské práce, provedení rozvodů a elektroinstalace či rekonstrukce topného systému 
  • zásahy do nosných konstrukcí nebo jejich statické zajištění 
  • zateplení střech a půdních prostor
  • zateplení stropů a stropních podhledů 
  • zateplení a oprava fasády 
  • výměna a montáž výplní stavebních konstrukcí (okna, dveře)
  • a veškeré další práce související s provedením kompletní rekonstrukce rodinného domu 

Nezávazná poptávka 

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo na telefonním čísle +420 377 221 183. Využít můžete také náš poptávkový formulář.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.