Revitalizace panelových domů

Životnost panelových domů byla plánována na 30 - 40 let a po uplynutí této doby se počítalo s jejich přestavbou nebo demolicí. Bydlíte ve starším panelovém domě a máte pocit, že je ve špatném stavu, vykazuje mnoho závad a neplní již funkce, které by plnit měl? Pak je nejvyšší čas přistoupit k jeho revitalizaci. Pro vaše družstvo či sdružení vlastníků zajistíme kompletní zateplení a modernizaci panelového domu

Revitalizace navrátí život vašemu domu

Revitalizace panelového domu je komplexní souhrn prvků, jenž zlepšují ekonomiku jeho provozu, snižují náklady na vytápění až o 50 % a zásadně mění k lepšímu úroveň komfortního a zdravého bydlení. Revitalizovaným objektům se také výrazně prodlužuje životnost a zvýší se jejich hodnota na trhu s realitami. 

Naše společnost vám zajistí kompletní revitalizaci panelového domu podle individuálního projektu přímo na míru vašim potřebám a požadavkům. V rámci revitalizace provedeme nejenom dílčí rekonstrukce obvodového pláště domu, ale také zateplení fasád, zateplení střech, výměnu oken a dveří nebo úpravu lodžií či výtahů. Při revitalizaci vašeho panelového domu spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými partnery, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti.

Nezávazná poptávka

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře a zaslat nezávaznou poptávku na revitalizaci a zateplení vaší nemovitosti. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.