Výměna oken a dveří

Mezi činnosti, které jsou zpravidla v rámci celkové rekonstrukce rodinných domů, panelových i bytových domů patří výměna oken, dveří a vstupních portálů. Výměna oken a dveří by se měla provádět nejen z estetických důvodů, ale také z důvodů ekonomických, jelikož díky novým oknům a dveřím lze výrazně snížit náklady na vytápění bytů, domů i společných prostor v panelových či bytových domech. 

Naše společnost se již několik let věnuje výměně oken a dveří. Vaše stávající nevyhovující okna a dveře vyměníme za nová a kvalitní. Nabídnout vám můžeme okna a dveře různých materiálů - plastová, hliníková i dřevěnáV oblasti výměny oken a dveří má naše firma mnoho zkušeností. Pokud chcete vidět některé z našich realizovaných výměn, můžete se podívat na reference od našich zákazníků.

Výměna oken 

Dodáváme a montujeme okna od kvalitních a námi ověřených dodavatelů, kteří jsou zárukou osvědčené kvality a disponují odbornými zkušenostmi. Vaše stávající okna vyměníme za plastová, hliníková i dřevěná všech typů, velikostí a barev, včetně příslušenstvíJako příslušenství k oknům nabízíme žaluzie, ochranné sítě proti hmyzu nebo parapety. 

Výměna dveří 

Zároveň se naše společnost zabývá výměnou dveří. Montujeme plastovéhliníkové i dřevěné dveře mnoha typů, s velkým množstvím variant prosklení včetně množství jejich příslušenství. Mezi doplňky k různým typům dveří nabízíme poštovní schránky, domovní vrátné, zvonkové tabely a jejich napojení na systém domácích telefonů.

Kontaktujte nás

Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat e-mailem, na telefonním čísle +420 377 221 183 nebo pomocí tohoto formuláře.