Výstavba a rekonstrukce

Naše společnost se již několik let věnuje výstavbě a rekonstrukci rodinných domů, bytových a panelových domů i různých nebytových prostor. Naší předností je důraznost kladená na kvalitu a kreativitu práce. Provádíme komplexní stavby i rekonstrukce, včetně stavební a projektové dokumentace. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a na bezchybně odvedené práci. 

Rekonstrukce budov

Rekonstrukce zahrnuje stavební a montážní práce zaměřené na obnovu, vylepšení či změny technických, ekonomických a estetických atributů stavby. Při rekonstrukci vždy spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými firmami, které mají dlouholeté praktické zkušenosti v daném oboru a pečlivě vybíráme vhodné materiály. 

Provádíme rekonstrukci: 
  • bytů
  • rodinných domů
  • bytových domů 
  • nebytových domů 
Délka realizace rekonstrukce

Doba rekonstrukce je vždy individuální, jelikož závisí na velikosti bytu či domu i na rozsahu dané rekonstrukce. Vždy se snažíme provést rekonstrukci v co nejbližším možném čase a dodržet dohodnutý termín, která byl stanoven při zpracování konkrétní nabídky. 

Sanace a hydroizolace vlhkého zdiva

Provádíme také sanace a hydroizolace vlhkého zdiva. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni zrealizovat různé sanační metody podle stavebně technického provedení objektu, finančních možností a dalších požadavků. 

Opravy fasád historických objektů 

Kromě výstavby rodinných domů, rekonstrukce stavebních objektů a sanací, provádí naše firma také komplexní opravy fasád historických objektů, včetně obnovy původní štukové výzdoby, opravy poškozených říms, reliéfů, konzol a dalších zdobných prvků.

Kontaktujte nás 

Zaujala vás naše nabídka? Máte dotazy? Kontaktujte nás a my vám zodpovíme všechny vaše otázky, případně vám připravíme nabídku na míru podle vašich představ.