Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinného domu je složitý a náročný proces. Ale my vám s ním pomůžeme. Vyhněte se veškerým stresům a přenechte nám všechny vaše starosti. My vám na oplátku zajistíme bezpečné a komfortní bydleníV oblasti výstavby rodinných domů se naše firma pohybuje již několik let a pro vaši spokojenost uděláme maximum. 

Výstavba rodinných domů na klíč 

Výstavba domu na klíč má spousty výhod. Její hlavní předností je ušetření vašeho času, ale i peněz. Díky výstavbě na klíč vám odpadá fyzická námaha při stavbě domu. Díky propracovanému plánu výstavby a předem domluvených profesionálních firem a kvalitních materiálů, bude váš rodinný dům postaven v dohodnutém termínuKromě komplexní výstavby domů na klíč, nabízíme také možnost realizace rekonstrukce nebo zateplení rodinných domů. 

Naše společnost se zaměřujeme především na kvalitu a na individuální přístup ke každému klientovi. Rodinný dům upravíme na míru dle vašich přání a potřeb. Při výstavbě spolupracujeme s kvalitními a námi ověřenými partnery, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti. Zároveň vám zajistíme veškeré inženýrské činnosti potřebné před zahájením stavebních prací, projektovou dokumentaci, statický posudek a další potřebné dokumenty. 

Nezávazná poptávka

V oblasti výstavby rodinných domů máme mnoho zkušeností. Pokud chcete vidět některé z našich realizovaných staveb, podívejte se na reference od našich zákazníkůPokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře a zaslat nezávaznou poptávku na výstavbu rodinného domu.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.