Zateplení panelových domů

Naše firma provádí kvalitní zateplení panelových domů, které následně pozitivně ovlivňuje energetickou náročnost celé budovy. V rámci kompletního zateplení panelových domů nejčastěji provádíme zateplení obvodové fasády, zateplení stropů a stropních podhledů a zateplení střech a půdních prostor.

Spolupracujeme s ověřenými partnery, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti zateplování. Používáme kvalitní a osvědčené materiály, které mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Na všech projektech je po celou dobu přítomný technický dozor a výběr vhodného zateplovacího systému je pod dohledem odborného dozoru výrobce systému.

Komplexní zateplení panelového domu

Komplexní proces zateplení panelového domu se skládá ze tří hlavních kroků, u nichž jsou nejvyšší tepelné ztráty. Jedná se o zateplení fasády panelového domu, o zateplení střechy a o výměnu oken a dveří. Kombinací zateplení těchto tří bodů dojde nejenom ke snížení celkových energetických nákladů, a to až o 50 %, ale také se zvyšuje komfort bydlení. Váš panelový dům získá efektivní, moderní a atraktivní fasádu, což také zvyšuje jeho celkovou hodnotu. 

Přínosy zateplení panelového domu 

  • snížení energetických ztrát
  • snížení nákladů na vytápění domu a ohřev vody
  • prodloužení životnosti konstrukce
  • tepelná i zvuková izolace
  • zlepšení akumulačních schopností zdiva
  • zvýšení tržní hodnoty nemovitosti
  • ekologická a zdravotní nezávadnost

Kontaktujte nás

V oblasti zateplení panelových domů má naše firma mnoho zkušeností. Pokud chcete vidět některé z našich realizovaných zateplení, můžete se podívat na reference od našich zákazníků. Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat e-mailem, na telefonním čísle +420 377 221 183 nebo pomocí tohoto formuláře.