Zateplení střech a půdních prostor

Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům větru, střídání teplot od 50 °C až do - 30 °C a dalším nepříznivým vlivům. Střecha je jedním ze zásadních zdrojů úniku tepla z domu, proto je důležité věnovat dostatečnou pozornost její izolaci. Zateplení střechy a půdních prostor se řadí k dalším tepelněizolačním procesům, které se mohou pozitivním způsobem podepsat na snížení nákladů na vytápění

Zateplení střech 

Zateplení střech je stejně důležité jako zateplení obvodového pláště budovy. Dobrá tepelná izolace vaší střechy chrání stavbu před zbytečnými energetickými ztrátami v zimě a v letních měsících si díky ní zachovají prostory pod střechou příjemné teploty. Naše firma provádí zateplení střech, včetně potřebného zvýšení atiky, osazení prvků instalací vyvedených nad střechu - vzduchotechniky, zakončení kanalizačních svodů, apod. 

Zateplení provádíme u všech druhů střech:

  • rovné střechy
  • ploché střechy
  • šikmé střechy

Zateplení půdních prostor 

U zateplení půdních prostor vyžíváme všech dostupných technologií. Práce provádíme podle vašeho projektu, nebo zajistíme projektanta, včetně statického posudku a architektonického řešení. Při zateplování půdních prostor využíváme kvalitní materiály, které budou plnit svůj účel a zároveň budou mít dlouhou životnost. 

Kontaktujte nás

Pomocí tohoto formuláře nás můžete kontaktovat a zaslat nezávaznou poptávku na zateplení střech a půdních prostor. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.